KARIÉRA

Asistent v audítorskom tíme

INFORMÁCIE O MIESTE
  • Ponúkaný plat (brutto): 850€
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce

Člen audítorského tímu sa bude podieľať na realizácii predbežnej a záverečnej fázy štatutárnych auditov pod dohľadom štatutárneho audítora.

Náplň práce pozostáva z nasledovných činností:

  • testovanie transakcií a kontrola účtovných dokladov klienta

  • spracovanie dát klienta a ich analýza

  • kontrola správnosti výkazov a poznámok účtovnej závierky

  • účasť na inventúrach zásob klienta

  • kontrola daňových priznaní klienta

  • interná administratíva

Požadujeme
  • minimálne stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania

  • minimálne 3 roky praxe v podvojnom účtovníctve
  • znalosť platnej účtovnej a daňovej legislatívy

  • pokročilé znalosti MS Office (MS Excel, Word, Outlook)

  • analytické a logické myslenie

  • schopnosť pracovať v tíme

Ponúkame
  • prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti

  • možnosť odborného vzdelávania

  • podporu v odbornom raste

  • zaujímavý sociálny program

  • pohyblivú zložku mzdy